جمعه 01 تیر 1403
>00:00:00
تدوین و هماهنگی برنامه

جلسه هماهنگی برنامه های 100 روزه شهرداری برگزار شد

پنجشنبه 06 بهمن 1401
67

 
جلسه هماهنگی شهرداری

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های 100 روزه شهرداری

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری، دکتر «داودرضا عرب» مشاور برنامه راهبردی - عملیاتی شهرداری در این نشست به ارائه توضیحات تدوین برنامه عملیات نوسازی، عمران و اصلاحات پنج ساله شهر محلات پرداخت و گفت: برنامه اجرایی ۱۰۰ روزه با توجه به پایان دوره پنجم شورای شهر در دست بررسی و تدوین است.
وی در ادامه به بیان توضیحاتی در مورد طرح‌های بوستان سرچشمه، کوچه باغات، پساب های بازیافتی برای مصارف غیر شرب و بررسی چشم انداز بلند مدت محلات به عنوان شهر سبز و مرکز فرهنگی منطقه البرز جنوبی و همچنین شورای همکاری منطقه ای (محلات، دلیجان، نیم ور و نراق) با هدف پیشبرد اهداف شهری و تاثیرات مثبت اقتصادی پرداخت.
دکتر عرب در بخش دیگری از این جلسه بیان کرد: تدوین برنامه های قابل اجرا در مدت باقیمانده شورای پنجم با استفاده از پیشنهادات و نظرات اجرایی مسئولین و کارشناسان شهرداری اولویت‌بندی و تدوین می‌شود که منجر به تحقق صحیح هزینه ها خواهد بود.
در این جلسه مسئولین واحدهای شهرداری پیشنهادات و پروژه‌های مدنظر خود به‌منظور تدوین برنامه 100 روزه شهرداری را ارائه کردند تا پس از بررسی در خصوص مهم‌ترین آن‌ها تصمیمات لازم اتخاذ شود.