یکشنبه 31 تیر 1403
>00:00:00
رونق صادرات و توسعه اقتصاد کشور

توسعه صادرات گل توسعه اقتصاد کشور را رقم می زند

پنجشنبه 18 آبان 1402
421

رئیس هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان گل و گیاه کشور با بیان اینکه نگاه تولیدکنندگان گل به صادرات و تلاش آنان برای توسعه صادرات نگاه ارزشمندی است، بیان کرد: توسعه صادرات گل و گیاه می تواند بستر رونق صادرات و توسعه اقتصاد کشور را رقم بزند.

به گزارش خبرگزاری فارس از محلات، غلامعلی ابراهیمی ظهر امروز در آیین افتتاح بزرگ ترین فرش گل خاورمیانه در شهر محلات اظهار کرد: امروز شاهد افتتاح بزرگ ترین فرش گل خاورمیانه در شهرستان محلات هستیم که یک رویداد مهم گردشگری به شمار می رود. وی تصریح کرد: شهرستان محلات قطب اصلی تولید گل و گیاه کشور است که هرساله رویدادهای بزرگی در حوزه صنعت گل در این شهرستان برگزار می شود. رئیس هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان گل و گیاه کشور با بیان اینکه نگاه تولیدکنندگان گل به صادرات و تلاش آنان برای توسعه صادرات نگاه ارزشمندی است، بیان کرد: توسعه صادرات گل و گیاه می تواند بستر رونق صادرات و توسعه اقتصاد کشور را رقم بزند.

ابراهیمی گفت: تولیدکنندگان گل و گیاه محلات همواره نگاه ملی به موضوع تولید داشته‌اند که جای تقدیر دارد. به گزارش فارس در این مراسم ششمین فرش سرگل شهر محلات در فضایی به مساحت ۱۱۵۰ مترمربع و با استفاده از حدود ۴۰۰ هزار شاخه گل داوودی و رز به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر محلات با همکاری شرکت تعاونی گل و گیاه محلات رونمایی شد.

 

نظرات